9 Şubat 2011

Milletçe Gossip'e İhtiyaç Duyduğumuz Şu Günler

Ya kardeşim siz ne biçim okursunuz? Ne biçim insansınız siz? Gossip Girl sinsi gibi iki haftadır oynuyormuş, bir allahın kulu demiyor... Memlekette Gossip Gız gözden düşmüş, anladım ben. Anladım dedim tamam! Sezonun ilk yarısını ben de pek iyi bırakmamıştım gerçi ama insan muhtaç olmayagörsün. Fatmagül haftalarca ağzıma sı.tıktan sonra "Aaa, dedim, yeter ya getirin Serena'yı boğulacağım billa!"

Ah Serena, ah be koca sırık, üzerinde "Bazı şeylerin değişmediğini bilmek güzel" yazan bir tabela gibisin. Tebıla. Hayat felsefenin tümünü yalnızca iki soru üzerine kurmuş olmanı o kadar kıskanıyorum ki.

1- Available mı? (Yes.) 
2- Gideri var mı? (Her türlü!)


Sofi'nin seçimi gibi Dan'le Nate arasından birini seçmek için uğraş allah uğraşmana bir şey demedim. Sen sonuçta genlerimiz için en uygun adayı bulmaya azimli olan atalarımızın gözlerini yaşartacak denli kucaklayıcı bir figürsün. Sonra Nate aradan çekildi derken, bunun sübyancılıktan yatan eski hocası hapisten çıktı, haydaa, bizim kızın dikkati yine dağıldı. Evladım senin uzun süreli hafıza aralığın kaç dakika sürüyor? Birini unutmak için üstüne bir gece uyumaya bile ihtiyacın olmuyordur sanırım, Serena var ya hayat sana güzel kız. Easy J. diye bölüm yapmışlardı ya, neden bir tane de Yollu Serena bölümü yapılmıyor ben bunu soruyorum. Yalnız sen o hocan olacak Ben'e fazla yanaşıyorsun, nihayetinde liselim fantezileri olan bir adamdı unutma diyeceğim, lafım havaya gidecek boşver.

"They're all good men before something happens to them, S. Some of them stay good, no matter how they're treated." -Blair.Size gelince sevgili Blair ve Dan, neticede bir gençlik dizisi izlediğimizi ve hikaye biraz sıkıştığı anda tüm kombinasyonların teker teker gerçekleştirilmesinin allahın emri olduğunu bizlere hatırlattığınız için çok teşekkür ederim. Ama siz ikiniz de bir araya gelince çok konuşuyorsunuz be, ortam hep Gilmore  Girls oluyor. Sidik yarışına dönmesin sonra.


Yaahu bu arada ben bu Lily'ye çoğzülüyom yaa kadıncağızın iki bölümdür çocuklarından yemediği ayar kalmadı. Ben'le Serena arasında sekis gerçekleşmediği halde adamı içeri attırmışsa ne olmuş yani, sonuçta olabilirdi! Koskoca kadına bir laf sokmalar, bir göz devirmeler, ağırıma gidiyor arkadaş. Rufus  adam olsa, koyar yumruğunu masaya, "Ananızla doğru konuşun!" der çoluğu çocuğu susturur ama gördüğüm kadarıyla kendisinin kriz yönetimi kollarını kavuşturup o sırada kime yükleniliyorsa ondan cevap beklemek şeklinde oluyor. Faydasız adam. İşte, bir eve iç güveysi girdin mi böyle olur. Eric'te de anneye dil pabuç kadar ama aslında çocuk reesmen depresyonda. Bu garibimin hiç yüzü gülmeyecek mi, kendi hayatını yaşamayacak mı, Dan kadar bile güzel kıyafetler giyinemeyecek mi? Kısa boylu diye mi oluyor bütün bunlar?


Daha da sorardım da, yine size saygım var kızım sonuçta über zenginsiniz. Hadi çaav.

11 yorum :

Başak dedi ki...

kısalara laf yok :)

deniz dedi ki...

tük kadının ortalama boyu 1.63'müş, yalan söylüyorlar yarısı benden kısa.

Başak dedi ki...

ortalama kilosu da 50'dir :)
neyse, konumuz gossip girl. yazı harika.

bay ripley dedi ki...

biz mi toplicaz pesini kizim, bir yigin site var, kayit ol birisine, emaili gelsin gossip girl uc saat icinde basliyor diye.

deniz dedi ki...

biz türkiye'de bu işleri öyle yapmayız dostum. biri ona söyler, öbürü ona, o öyle gider, daha türklüğümüzü unutmadık şükür!

ahmet dedi ki...

bu serena nolacak anam bacım nolacak bu kız??? ben bu diziyi 3. sezonda bıraktım annem ; izledikçe sinir geliyordu. böyle bir hayat var mı ya; onu sev; bunu sev; sürekli bir aktivite olsun yok catillion, yok new york balesinin açılışı, yok kış balosu anca couture ları giyinin, zevk edin. yani çoluk çocuk,kuzen,kardeş hep perişan oluyoruz hepimizin gözü kapıya bakıyo diziyi izledikten sonra...
bu arada eric bebemin suçu jonathan denen ezikle çıkmasıdır. bilmiyorum hala çıkıyolar mı? evladım sen kunil bişeysin zaten, sana şöyle maskülen,kodumu oturtan bir adam lazım, bul öyle bi tane gez di mi; üstat mungan'ın dediği herkes gay olabilir ama queer olamazzzz..
tvnin ve haliyle blogunun hastasıyım, daha sık güncelle lütfen . bu haftanın fatmagül'ünü, mustafanın kıyafetleri hakkkındaki yorumunu bekliyorum...

derya dedi ki...

Dün sabahtan beri Fatmagül yazısı bekliyorum. İzlemiycem demiştin bu bölüm için biliyorum ama artık toplumsal bir vazife, kutsal bir görevdir Fatmagül yazısı, öyle ha deyince bırakamazsın! :P

deniz dedi ki...

biliyordum, burası fatmagül benim canım blogu olmuuş! arkadaşlar beni resmen şeytana uyduracaksınız, sigarayı bıraktım diyene çek bi fırt mı diyonuz anlamıyorum ki...

Adsız dedi ki...

yazı süper!
dizileri rastgeldikçe izliyorum ben, tekrarı olan kazanıyor.fatmagüle bakabilirim mesela birazdan. gerçi hiç çekmiyor bu bölümden itibaren artık.ve zaten artık hiçbirini izlemiyorum.
ama burayı okumak başka.sen birilerine böyle tatlı tatlı hakaret et o bana yeter.

-Joo

deniz dedi ki...

hahha, çok datlu hakaretlerim var coming soon!

Adsız dedi ki...

Nasıl bulduğumu anlamadan bulmuştum burayı sonra kaybettim ama yine buldum adsız adsız da yorum yapmaya devam edicem :)
çogzel yorumluyosun çoğeleniyom, bugün saat olmuş 22:07 günün ilk kahkahasını yazını okuyarak attım.
thnx & xoxo